Leerlingen Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
op de Start Academy in ’17, ’18, ’19 en ’20:
“Wat een eye-opener! Dit had ik niet verwacht.” “Door je talenten te combineren, kom je tot nieuwe inzichten.”
Studiekeuze-event Zoek het Uit! in juni en nov. ’18, ’19 en ’20:
“Echt een andere manier om je studiekeuze te bepalen.” “Dit is anders dan alle testen met standaardantwoorden. Heel effectief.”
Leerlingen van het Rhedens in Dieren
Op de introductiedag in aug. 2017:
“Ik ben nog nooit zo met mijn talenten bezig geweest”.
Loopbaantrajectcoaching nov.’17 – feb. ’18:
“Wat leuk om zo samen over mijn toekomst te praten!”
Leerkracht Ida van Weekendschool De WereldWijzer over de workshop:
“Ik vind het echt een superstart om te focussen op wat wij de kinderen willen meegeven met de Weekendschool. Oriëntatie op de wereld en hoe jij hierin een plek hebt of kan krijgen.”
Leerkracht bovenbouw basisschool De Scheperstee:
“In maart 2018 is Raïssa op de Scheperstee geweest in groep 7-8. Dit was in het kader van het project: Leren voor later. Het was in de verkiezingstijd en de kinderen leerden over hun eigen normen en waarden. Een prima oefening met het talentenspel.”
Reacties van leerlingen Vrijeschool Zutphen VO na moed-workshops in 2015 en 2016:
“Leerzame workshop, geeft zelfvertrouwen.”
“Ik vond het zinvol, want ik weet nu wat ik kan gaan doen en wat mij op weg helpt.”
“Ik vond het nieuw en verrassend, zoiets heb ik nog niet eerder gehad.”
“Handige en leuke workshop. Ik heb er zelf nooit zo over nagedacht.”
“Interessante workshop. Tip: nationaal en internationaal ontwikkelen!”
Loopbaanreis okt. 2021
“Handig, interessant, leuke opdrachten en het museum is ook heel leuk!” Leerling C.
“Jouw focus bepaalt wat je ziet. Dat is iets dat ik gehoord heb tijdens de workshop. Ik ben heel blij dat ik hier naartoe gekomen ben” Leerling F.
“Goed uitgelegd hoe je keuzes kunt maken” Tess
Ik vond het inspirerend omdat het echt mijn passies weergaf. Daarnaast was het erg gezellig.
Jade
Ik vond het spel verrassend en de talenten herkenbaar.
Diégo
Bijzonder dat je er zélf achter komt, alsof je van binnen al weet wat je wilt.
De workshop heeft me ook geleerd om van nog meer verschillende kanten naar iets te kijken.
Iza
Het Jong Talentenspel was in mijn belevenis niet alleen heel leerzaam, maar ook ontzettend leuk. Ik voelde mij erg opgelucht en tevreden nadat ik het spel gespeeld had, alsof alles bij elkaar kwam.
Nienke
Twee jaar geleden heb ik talentsessies gedaan bij Raïssa. Grappig om in je onderbewuste te kijken en daar je krachten en talenten een plaats ten opzichte van elkaar te kunnen geven. Met enige regelmaat denk ik terug aan de talentsessies en probeer ik mijn koning weer op z’n troon te zetten en de talenten te rangschikken. Gewoon om mijn hoofd weer een beetje op orde te krijgen.
Maarten
Ik legde kaartjes die bij me pasten op het spelbord. De belangrijkste in het midden en de minst belangrijke aan de buitenkant. Ik vond het heel fijn om te zien welke talenten ik heb en wat ik ermee zou kunnen doen. Het was erg leerzaam.
Iris